Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Maicë

  7.99  3.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Elektrike

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Maicë pambuku me mbishkrim dhe jakë të rrumbullakët.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër Elektrike

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.