Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Mbulesë

  13.99  12.59 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • 1 person1 person
  • 2 persona2 persona
  Clear

  Përshkrim

  Mbulesë e dyshekut nga brendi Croff.
  Përbërja e materialit: 80% pambuk / 20% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  1 person, 2 persona

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.