Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Mbulesë jastëku

  6.99  6.29 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Mbulesë jastëku nga brendi Italian Croff.
  Dimensionet: 50 x 80cm
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.