Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Mbulesë tavoline

  17.99  16.19 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4 persona4 persona
  • 6 persona6 persona
  • 8 persona8 persona
  Clear

  Përshkrim

  Mbulesë tavoline nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  4 persona, 6 persona, 8 persona

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.