Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Nike Bodysuit

  37.90  26.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: NCJ2506100NP Kategoria: , , , , , , , ,

  Përshkrim

  Nike Sportswear Printed Bodysuit.
  Përbërja e materialit: 58% pambuk / 32% poliester / 10% elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Nike

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.