Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Palltë

  69.99  49.00 

  Ngjyrë

  • Kafe e mbyllur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5614679K Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Pallto nga brendi Italian Nice & Chic
  Përbërja e Materialit : 100%Poliester

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kafe e mbyllur

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.