Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pallto

  79.95  63.96 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  Clear

  Përshkrim

  Pallto për meshkuj nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.