Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pallto

  69.95  55.96 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear

  Përshkrim

  Pallto për meshkuj nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.