Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pallto

  69.99  55.99 

  Ngjyrë

  • Kafe

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Pallto nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kafe

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.