Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pallto

  39.99  19.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Pallto me jakë klasike dhe mbyllje të butonave.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.