Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  39.99  35.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  • 5858
  Clear
  SKU: 5499109A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante nga pambuku me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.