Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantallona

  24.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  • 5858
  Clear
  SKU: 5492028A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona pambuku me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.