Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantallona

  12.95  6.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona të gjerë me detaje-vija ngjyrë të bardhë.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.