Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.99  17.99 

  Ngjyrë

  • Koral-Portokalli
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 554746171ZK Kategoria: , , , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona me rripa tërheqës dhe me xhepa.

  Informacion shtesë

  Ngjyrë

  Koral-Portokalli, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.