Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantallona

  26.99  24.29 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 5519201A Kategoria: ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante me xhepa para dhe mbrapa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.