Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.99  15.99 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Iwie.
  Përbërja e materialit: 65% poliester / 33% viakozë / 4% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Hiri, Zezë

  Madhësi

  36, 38, 40, 42, 44, 46, 48

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.