Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.95  9.00 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera

  Madhësi

  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear
  SKU: 31323NP4 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 73% viskozë / 13% poliester / 11% najlon / 3% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Madhësi

  42, 44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.