Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  Clear
  SKU: 5597983Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Nice & Chic.
  Përbërja e materialit: 64% poliester / 34% viskozë / 2% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  36, 38, 40, 42, 44, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.