Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  16.99  7.00 

  Ngjyrë

  • Argjend
  • Smeraldi
  • Zezë

  Madhësi

  • 3838
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear
  SKU: 54921A Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona me xhepa në pjesën para dhe mbrapa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Argjend, Smeraldi, Zezë

  Madhësi

  38, 40, 42, 44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.