Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  22.99  20.69 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Nice & Chic.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.