Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  39.99  35.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  • 5858
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Man Code.
  Përbërja e materialit: 68% poliester / 31% viskozë / 1% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Man Code

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  46, 48, 50, 52, 54, 56, 58

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.