Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Kafe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Italian Piazza Italia.
  Përbërja e materialit : 80% poliester 11% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.