Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.95  19.96 

  Ngjyrë

  • Kafe e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.