Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  29.99  26.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5522421A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante me rrip pëlhure të lidhur në bel, xhepa në pjesën para dhe mbrapa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.