Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.95  22.46 

  Ngjyrë

  • Kafe
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kafe, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.