Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  Clear
  SKU: 5663610H Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Italian NICE &CHICK.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nice & Chic

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  XS, S, M, L, XL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.