Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  26.99  24.29 

  Ngjyrë

  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5521546A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante të gjerë, bel elastik në anën e pasme dhe dy xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kaltër Prusiane

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.