Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.95  17.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 42725K Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Piazza Italia.
  Pantallona për meshkuj. Modeli xhinse me brez elastik dhe tel tërheqës i rregullueshëm me xhepa anash.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.