Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.99  22.49 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Shampanjë

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  • 5454
  • 5656
  Clear
  SKU: 548925a Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona të butë me dy xhepa në pjesën e pasme, dy xhepa të rrumbullakët dhe xhep para.

  Informacion shtesë

  Markë

  J. Hart & Bros

  Ngjyrë

  Hiri, Shampanjë

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52, 54, 56

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.