Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  24.95  17.00 

  Ngjyrë

  • Hiri
  • Zezë

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 26374Z Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Hiri, Zezë

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.