Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantallona elegante

  29.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Bardhë

  Madhësi

  • 3636
  • 4040
  • 4242
  • 4444
  Clear
  SKU: B5544062 Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante në lino të pastër, me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Bardhë

  Madhësi

  36, 40, 42, 44

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.