Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  16.95  13.56 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Koral
  • Zezë

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear

  Përshkrim

  Pantallona për femra nga brendi Piazza Italia.
  Përbërja e materialit: 67% pambuk / 31% poliester / 2% elestan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Koral, Zezë

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.