Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona të shkurtë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Kafe
  • Kaltër
  • Zezë

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 42729GJ Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Piazza Italia.
  Pantallona të shkurtë në pëlhurë pambuku me mbyllje butoni dhe xhepa të mëdhenj anash.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Kafe, Kaltër, Zezë

  Madhësi

  44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.