Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona të shkurtë

  14.95  7.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër
  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 42772GJ Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona të shkurtë nga brendi Piazza Italia.
  Pantallona të shkurtë për meahkuj. Modeli në pëlhurë pambuku me bel rregullues elastik me xhepa anësor.
  100% Pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Gjelbër, Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.