Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantallona të shkurtë

  19.95  17.96 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • XSXS
  • SS
  • MM
  • LL
  Clear
  SKU: 25556 Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona të shkurtë me xhepa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  XS, S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.