Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pantallona

  19.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Kafe e zbehtë
  • Kaltër Prusiane

  Madhësi

  • 4040
  • 4242
  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  • 5252
  Clear
  SKU: 5493A Kategoria: , , ,

  Përshkrim

  Pantallona elegante, mbyllja e butonit e fshehur, me xhepa para dhe mbrapa.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Kafe e zbehtë, Kaltër Prusiane

  Madhësi

  40, 42, 44, 46, 48, 50, 52

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.