Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pantollona

  29.95  19.00 

  Ngjyrë

  • Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  • 4444
  • 4646
  • 4848
  • 5050
  Clear
  SKU: 29713KM Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pantallona nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Kaltër e mbyllur

  Madhësi

  44, 46, 48, 50

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.