Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Papuçe

  8.99  7.19 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  • Rozë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  Clear

  Përshkrim

  Papuçe për femra nga brendi Kate mee.

  Informacion shtesë

  Markë

  Kate mee

  Ngjyrë

  Kaltër, Rozë

  Madhësi

  S, M, L

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.