Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Papuçe

  6.95  6.26 

  Ngjyrë

  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • 3636
  • 3737
  • 3838
  • 3939
  • 4040
  • 4141
  Clear

  Përshkrim

  Papuçe nga brendi Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Rozë, Zezë

  Madhësi

  36, 37, 38, 39, 40, 41

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.