Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Atlete Adidas

  119.90  79.90 

  Ngjyrë

  • Zezë

  Madhësi

  • 40 2/340 2/3
  • 41 1/341 1/3
  • 4242
  • 43 1/343 1/3
  • 4444
  • 44 2/344 2/3
  • 45 1/345 1/3
  • 4646
  Clear
  SKU: FX6649Z Kategoria: , , , , , , ,

  Përshkrim

  Atlete Supernova nga brendi Adidas.

  Informacion shtesë

  Markë

  Adidas

  Ngjyrë

  Zezë

  Madhësi

  40 2/3, 41 1/3, 42, 43 1/3, 44, 44 2/3, 45 1/3, 46

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.