Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Pëlhurë për enë

  2.99  2.69 

  Ngjyrë

  • Ngjyra të përziera
  Clear

  Përshkrim

  Pëlhurë për enë nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.
  Dimensionet: 50x70cm.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Ngjyra të përziera

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.