Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Përparëse kuzhine

  9.99  7.99 

  Ngjyrë

  • Kaltër
  Clear

  Përshkrim

  Përparëse kuzhine nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Kaltër

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.