Menu

Menu

  Shporta

  ZbritjeE shitur

  Peshqir për flokë

  4.99  3.99 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  Clear

  Përshkrim

  Peshqir për flokë pas larjes nga brendi Italian Croff.
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Bardhë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.