Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Peshqir

  10.99  9.89 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  Clear

  Përshkrim

  Peshqir joga nga brendi Italian Croff.
  Dimensionet: 60 x 170cm
  Përbërja e materialit: 100% poliester.

  Informacion shtesë

  Markë

  Croff

  Ngjyrë

  Bardhë

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.