Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pizhame

  13.99  11.19 

  Ngjyrë

  • Hiri

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Pizhame (pjesa e sipërme) për femra nga brendi italian Nymos.
  Përbërja e materialit: 69% poliester / 27% viskozë / 4% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Hiri

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.