Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pizhame

  13.99  9.00 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbllyur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5597278H Kategoria: , , , , ,

  Përshkrim

  Pizhame nga brendi Italian Nymos
  Përbërja e materialit : 69%Poliester 27%Viskozë 4%Elastan

  Informacion shtesë

  Markë

  Nymos

  Ngjyrë

  Hiri e mbllyur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.