Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Pizhame

  7.99  4.00 

  Ngjyrë

  • Gjelbër

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: P5564547GJ Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Pizhame për meshkuj (pjesa e sipërme).
  Përbërja e materialit: 100% pambuk.

  Informacion shtesë

  Markë

  Privacy

  Ngjyrë

  Gjelbër

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.