Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Rollkë

  14.95  13.46 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Bordo
  • Kaltër e mbyllur
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Rollkë nga brendi Italian Piazza Italia.

  Informacion shtesë

  Markë

  Piazza Italia

  Ngjyrë

  Bardhë, Bordo, Kaltër e mbyllur, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.