Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Rollkë

  9.99  8.99 

  Ngjyrë

  • Bardhë
  • Kaltër e mbyllur
  • Rozë
  • Zezë

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear

  Përshkrim

  Rollkë nga brendi Iwie.
  Përbërja e materialit: 95% pambuk / 5% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Bardhë, Kaltër e mbyllur, Rozë, Zezë

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.