Menu

Menu

  Shporta

  Zbritje

  Rollkë

  16.99  12.00 

  Ngjyrë

  • Hiri e mbllyur

  Madhësi

  • SS
  • MM
  • LL
  • XLXL
  • XXLXXL
  Clear
  SKU: 5597038HM Kategoria: , , , ,

  Përshkrim

  Rollkë nga brendi Italian Iwie.
  Përbërja e materialit: 76% viskozë / 21% poliester / 3% elastan.

  Informacion shtesë

  Markë

  Iwie

  Ngjyrë

  Hiri e mbllyur

  Madhësi

  S, M, L, XL, XXL

  Komente

  Ende pa shqyrtime.

  Ju mund të komentoni pasi që të kyçeni dhe të e bleni këtë artikull.